Про це в ефірі hromadske розповіла провідний науковий співробітник Інституту молекулярної біології Національної академії наук Оксана Півень.
Тест-системи передали в Центри громадського здоров’я в Житомирі і Києві. З їх допомогою медики діагностуватимуть COVID-19 методом ПЛР – він дає точніші результати, ніж експрес-тести.
Валідацію тест-систем провели в Британії, після цього перевірили їх роботу на зразках, які здали заражені коронавірусом українці.
За словами Оксани Півень, Інститут молекулярної біології розробив перші тести за рахунок наданих раніше грантів. Лише 24 березня держава виділила 350 тисяч гривень, які покрили виробничі витрати.
Кажуть, що на клавіатурі ноутбука можна знайти більше крихт, ніж у пакеті з печивом. І…
Перша річ, яка спадає на думку — чи врятують під час загоряння домашні вогнегасники. Питання…
Серцево-судинні захворювання – одна з найпоширеніших проблем сучасного суспільства. Вони можуть проявлятися у вигляді артеріальної…
Верховна Рада підтримала законопроєкт № 9549, який пришвидшує будівництво мереж мобільного звʼязку, повідомив глав Мінцифри Михайло Федоров. Як…
Напередодні Дня Національної гвардії Нацбанк випустив в обіг нову пам’ятну монету «Національна гвардія України». Про це йдеться на…
Самовирівнювальні підлоги та стяжки – ключові елементи будівельного процесу, що забезпечують рівність і надійність підлогового…