Персональна виставка художниці Ірини Федоренко проходить в кулуарах українського парламенту.
«Faces» – це яскраве відображення різних людей, образів та настроїв. На портретах у виконанні мисткині фігурують як впізнавані особистості – Енді Воргол, Джонні Депп, Святослав Вакарчук, Валерій Харчишин, Володимир Кличко, – так і зовсім випадкові, невідомі, але не менш цікаві персонажі. Серед портретів відомих особистостей в експозиції представлений автопортрет художниці.
«Не наслідуй, твори сама» – творчий слоган Ірини Федоренко. І дійсно, художниця працює в абсолютно різних стилях, жанрах і техніках, перебуваючи у стані перманентного пошуку та експериментів. «Художник – це, насамперед, особливі емоції і стан душі, власний погляд на навколишній світ. Живопис і малюнок – моє давнє хобі, деякі образи приходять до мене раптово і мені хочеться передати їх миттєво, а деякі я виношую дуже довго», – зізнається художниця.
У своїй творчості Ірина Федоренко приділяє особливу увагу портретам, оскільки дуже любить малювати очі. За словами художниці, глибокий погляд деяких людей є нескінченним джерелом натхнення для неї. Зображення облич та очей якнайкраще передають особливості натури та внутрішній світ персонажа, його почуття та емоції. Художниця і сама є людиною емоцій: вона не пише картини без настрою і не слідує жодним правилам чи установкам, абсолютно віддаючись творчому пориву. Мисткиня навіть має власний творчий псевдонім – «SEMIRA», що лише підкреслює її оригінальність та самобутність.
Ірина Федоренко (SEMIRA) – сучасна українська художниця. Народилася у Маріуполі, живе та працює в Києві. Є учасницею багатьох колективних виставок живопису в художніх галереях і музеях України, країн СНД та Європи.
Проект «Faces» є восьмою персональною виставкою художниці. Її роботи знаходяться у приватних колекціях України, країн Європи та Америки, зокрема, в Музеї української культури у Словаччині, Музеї сучасного мистецтва Енді Воргола та у приватній колекції його родини.
Нагадаємо, в Києві у Малій Галереї Мистецького Арсеналу проходить виставка фотографій “Архітектура. Громада. Час” Олексія Бикова. Світлини були присвячені одвічному конфлікту громади та забудовників.
Фото – Роман Пєтушков
для ІНФОЛАЙФа
Цікавить комфортна жіноча білизна на кожен день? Сучасні бренди пропонують таке різноманіття, що голова йде…
Саме цього дня 98 років тому, 13 травня 1927го року, був заснований футбольний клуб «Динамо»…
Київ 1918 року з фотоархіву Українських січових стрільців Оригінальні ж фотонегативи зберігаються в архівах Українського…
Під час свого першого недільного звернення новообраний Папа Римський Лев XIV закликав до "тривалого та…
Міністерстві закордонних справ України нагадали, що Друга світова війна почалася з угоди нацистської Німеччини та…
Онлайн слоти - це найпопулярніший тип ігор в казино онлайн. Багато хто з гравців перемагає…