Мешканцям Києва нагадали історію української столиці та показали архівні фото, як у місті функціонував відкритий басейн “Динамо” у 70-х роках минулого сторічча.
Архівні фото оприлюднили у тематичній Facebook-спільноті “Клуб корінного киянина”.
Автори допису зазначили, що фотографії басейну “Динамо” зробили у 70-х роках минулого століття. Басейн мав головну відмінність від інших – він був відкритого типу та функціонував навіть взимку, бо для зручності відвідувачів воду постійно нагрівали.
Відкритий басейн “Динамо” з’явився під час реконструкції стадіону. Одна “ванна” призначалася для плавців, інша – для стрибунів у воду. На території комплексу також встановили трибуни на 800 місць, з яких глядачі мали змогу дивитися за відпочиваючими чи спортивними змаганнями. Багато відпочивальників приходили навіть взимку на відкритий басейн, оскільки воду постійно нагрівали до комфортної температури.
Басейн припинив своє існування у 1992 році. Згодом територію комплексу продали, а ванни для плавання, спостережні вежі та трибуни знесли. Станом на сьогодні на цьому місці знаходиться зруйнована автостоянка, а місцеві мешканці дорікають владі за знищення та продаж комплексу.
“На водних доріжках та вежах “Динамо” побували багато тисяч, якщо не мільйони киян. Басейн вважався одним з найважливіших центрів водного спорту України. Але в нових умовах зручна і доступна всім бажаючим спортивна споруда виявилася зайвою. Тепер на його місці розбита автостоянка”, – йдеться у публікації тематичного видання, яке час від часу нагадує історію Києва.
Перша річ, яка спадає на думку — чи врятують під час загоряння домашні вогнегасники. Питання…
Серцево-судинні захворювання – одна з найпоширеніших проблем сучасного суспільства. Вони можуть проявлятися у вигляді артеріальної…
Верховна Рада підтримала законопроєкт № 9549, який пришвидшує будівництво мереж мобільного звʼязку, повідомив глав Мінцифри Михайло Федоров. Як…
Напередодні Дня Національної гвардії Нацбанк випустив в обіг нову пам’ятну монету «Національна гвардія України». Про це йдеться на…
Самовирівнювальні підлоги та стяжки – ключові елементи будівельного процесу, що забезпечують рівність і надійність підлогового…
Представники Міноборони України, Повітряних сил ЗСУ, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, українських та…