Розумові та фізичні перенавантаження, зниження працездатності, затримки фізичного чи розумового розвитку у дітей – все це може бути спричинене нестачею корисних вітамінів та мікроелементів у організмі. Для покращення стану пацієнта лікарі призначають різноманітні вітамінні комплекси. До комбінованих препаратів відноситься і Кардонат, який містить у собі всі життєво необхідні елементи та амінокислоти.
Використовувати комплексні вітаміни бажано за рецептом лікаря. Попередньо проводять аналізи для визначення дефіциту та встановлення точного діагнозу. Комбіновані засоби як Кардонат назначають пацієнтам при:
Важливо щоб комплекс був підібраний відповідно до індивідуальних потреб пацієнта. Лікар повинен визначити необхідне дозування та графік вживання пігулок. Попри те, що вітаміни підлягають реалізації на безрецептурній основі, для досягнення бажаного терапевтичного ефекту необхідна консультація фахівця.
Перш за все необхідно переконатися у відсутності протипоказань до конкретного препарату. Деякі речовини можуть викликати реакції гіперчутливості, в тому числі алергічну висипку та ангіоневротичний набряк. В такому випадку потрібно якнайшвидше звернутися за медичною допомогою.
При потребі у вживанні комплексних вітамінів у вагітних жінок також важлива консультація лікаря. Профіцит деяких корисних речовин є не менш шкідливим для організму та плода, тому слід бути обачними. Протягом лікування фахівець повинен контролювати стан пацієнтки і, за необхідності, коригувати дозування та графік вживання препаратів.
Для дітей вітаміни обирають в окремому дозуванні, оскільки потреби організму дуже відрізняються від дорослого. Важливе врахування особливостей кожного пацієнта, оскільки лише таким чином можливе досягнення бажаного ефекту.
Якщо під час лікування виникає здуття живота, печія, блювота чи порушення стільця, коливається тиск чи прискорюється серцебиття – варто припинити вживання медикаментів та звернутися до лікаря. Навіть відносно безпечні рослинні засоби можуть спричинити негативні реакції організму через добавки, які входять до їхнього складу.
У 1912 році Київ отримав свій перший хмарочос — грандіозну споруду Лева Гінзбурга. Будівля висотою…
Попри складні воєнні часи, Україна впевнено тримає курс на діджиталізацію, демонструючи результати, що справді вражають.…
15 років від ідеї до реалізації 7 квітня 2009 року генеральний директор GSC Game World Сергій Григорович…
Не знаєш, що робити – затвердь чергову ядерну доктрину. Схоже, саме так мислять у путіна…
Президент України Володимир Зеленський презентував у Верховній Раді так званий план стійкості – внутрішні кроки,…
У ніч на 19 листопада, Україна вперше вдарила ATACMS по території Росії. Про це повідомляє…