Як зазначає адміністрація комплексу, оригінальна конструкція павільйону №19 та його комунікації не розраховані для стаціонарного розташування навчальних аудиторій, лабораторій, бібліотеки та іншого, оскільки споруда спочатку була створена для нерегулярної демонстрації продукції передових промислових та господарських підприємств.
“Тому для можливості подальшої експлуатації цього павільйону ВДНГ та розміщення у ньому освітнього проекту зараз проводиться підготовка до реконструкції будівлі – зокрема, демонтаж стін та перекриттів”, – пояснили в Експоцентрі.
Також наголошується, що роботи з облаштування освітнього кластера на території ВДНГ затвердили Концепцією розвитку Національного комплексу “Експоцентр України” ще у 2017 році, тоді павільйон №19 також планувалося реконструювати. „Президентський університет” на території ВДНГ також є частиною майбутнього освітнього кластера.
Гендиректор Експоцентру Євген Мушкін також прокоментував, що влітку команді проекту “Кураж” було запропоновано переїзд до павільйону №1.
“Олена відповіла зустрічною пропозицією — разом із командою вона пропрацювала концепт унікального оновленого проекту “Кураж Базар” на ВДНГ. Ознайомившись із попередньою ідеєю, ми підтримали Олену та зайнялися пошуком партнерів для розробки повноцінної концепції та проектної документації нової інфраструктури для “Куражу”. Альона взяла тайм-аут, щоб усе ще раз осмислити та детально опрацювати оновлений формат”, – розповідає Мушкін.
За його словами, команді “Куражу” запропонували працевлаштування на період паузи проекту та залучення до проектів розвитку Експоцентру.
Щодо ліфта, який встановили в павільйоні №19 за рахунок благодійників і за який Гудкова попросила компенсацію у розмірі мільйона гривень, Мушкін зазначив, що “Експоцентр не має ні юридичної, ні фінансової спроможності” компенсувати благодійні внески, тому ці кошти будуть залучені у вигляді спонсорської. допомоги та до кінця 2022 року всю суму планують направити на благодійність.
Раніше ми повідомляли, що у Дніпровському районі запустили новий трамвайний маршрут
У 1912 році Київ отримав свій перший хмарочос — грандіозну споруду Лева Гінзбурга. Будівля висотою…
Попри складні воєнні часи, Україна впевнено тримає курс на діджиталізацію, демонструючи результати, що справді вражають.…
15 років від ідеї до реалізації 7 квітня 2009 року генеральний директор GSC Game World Сергій Григорович…
Не знаєш, що робити – затвердь чергову ядерну доктрину. Схоже, саме так мислять у путіна…
Президент України Володимир Зеленський презентував у Верховній Раді так званий план стійкості – внутрішні кроки,…
У ніч на 19 листопада, Україна вперше вдарила ATACMS по території Росії. Про це повідомляє…