В Україні, зокрема в Києві немає кампанії, яка б пояснювала переваги вакцинації. Багато людей бояться робити вакцину, тому купують підроблені COVID-паспорти.
Як розповів начальник Головного управління Держспоживслужби Олег Рубан, у столиці кількість підроблених документів може досягати 10 відсотків.
“Близько 10 відсотків таких документів – сумнівні. Загальна проблематика – антивакцинальна кампанія в цілому. Боротьба з антивакцинаторами дуже слабка. Це необхідно змінювати на державному рівні“, – сказав він.
Також дерслужбовець уточнив, що в Києві ведеться боротьба з підробками. По місту працює 40 моніторингових групи, які перевіряють наявність сертифікатів або негативного тесту на COVID-19.
Кажуть, що на клавіатурі ноутбука можна знайти більше крихт, ніж у пакеті з печивом. І…
Перша річ, яка спадає на думку — чи врятують під час загоряння домашні вогнегасники. Питання…
Серцево-судинні захворювання – одна з найпоширеніших проблем сучасного суспільства. Вони можуть проявлятися у вигляді артеріальної…
Верховна Рада підтримала законопроєкт № 9549, який пришвидшує будівництво мереж мобільного звʼязку, повідомив глав Мінцифри Михайло Федоров. Як…
Напередодні Дня Національної гвардії Нацбанк випустив в обіг нову пам’ятну монету «Національна гвардія України». Про це йдеться на…
Самовирівнювальні підлоги та стяжки – ключові елементи будівельного процесу, що забезпечують рівність і надійність підлогового…