В Армія+ запустили подання електронних рапортів на переведення між ЗСУ та Нацгвардією

У застосунку «Армія+» запрацювала нова функція, яка дозволяє військовослужбовцям подавати електронний рапорт на зміну місця служби між Збройними силами України та Національною гвардією.

Про це повідомив міністр оборони Денис Шмигаль.

За його словами, спільно з Міністерством внутрішніх справ напрацювали відповідний механізм, і тепер військові отримують можливість переводитися між відомствами швидко та зручно.

Рапорт подається безпосередньо у застосунку в розділі «Зміна місця служби», де потрібно обрати напрямок переведення — із ЗСУ в НГУ або навпаки.

Шмигаль назвав запуск цифрової подачі рапортів черговим етапом у реалізації кадрових реформ у секторі оборони. Новий функціонал має підвищити ефективність управління у війську та створити зручніші умови для проходження служби.

Roman

Recent Posts

Чому пансіонат для літніх людей у Василькові обирають родини Київщини

Коли літній людині стає важко самостійно справлятися з побутом, родина починає шукати рішення, яке поєднує…

1 тиждень ago

Київський Зоопарк запрошує подивитися на маленьких альпак

Киян та гостей столиці запрошують подивитися на маленьких альпак у столичному зоопарку. Про це йдеться на сторінці…

2 тижні ago

Куртка Barbour мужская: Оригинальный стиль и британское качество в Киеве

Barbour – это имя, которое на протяжении веков ассоциируется с безупречным качеством, британским стилем и…

3 тижні ago

Важливість регулярного обслуговування DSG, маховик та підшипники

Регулярне обслуговування DSG, вчасна заміна маховика DSG та оновлення зношених підшипників — це три головні…

3 тижні ago

Легендарна «Пікардійська Терція», Стас Корольов та Ivan NAVI – хто виступатиме «НаШапку» в липні

Сьогодні культура — це наша м'яка сила, яка об'єднує тисячі людей заради спільної великої мети.…

4 тижні ago

На в’їздах до міста обмежуватимуть рух вантажівок за температури понад +28°C

У періоди, коли температура повітря перевищуватиме +28°C, на всіх в’їздах до столиці обмежуватимуть рух вантажівок.…

1 місяць ago