Categories: КИЇВНОВИНИ

У Києві через карантин закриють кладовища

Київ вже тривалий час перебуває на карантині через пандемію коронавірусу. У зв’язку з карантином у місті закрили усі заклади, крім заправок, аптек і продуктових магазинів. Карантинні заходи торкнулися закриття метро, і деяких обмежень у наземному транспорті.

З 6 квітня Кабмін посилив карантинні заходи, тепер не можна з’являтися без маски в громадських місцях, також не можна гуляти в парках і прирічкових зонах. Незважаючи на всі ці заборони, в Києві знову вирішили посилити карантин.

Так, стало відомо, що з 16 по 20 квітня посилюється контроль на КПП. Вводиться обов’язкова термометрія всім пасажирам, які в’їжджають в Київ. Нововведення стосуватимуться усіх транспортних засобів, в яких перебуває від трьох осіб, включаючи водія.

Крім цього, в ці вихідні всі кладовища столиці будуть закриті. Поминальні дні переносяться на 6 червня.

 

КиївІнформ

Recent Posts

Транспортний зашморг-2026: дорога на роботу стає розкішшю

 Березень 2026 року став точкою неповернення для пасажирів Київщини та інших регіонів. Якщо раніше поїздка…

1 годину ago

Київрада перейменувала вулицю Червону в Солом’янському районі

Київрада перейменувала вулицю Червону в Солом'янському районі на честь загиблого “азовця” Василя “Незнайки” Копаня. Це…

6 днів ago

Де у Києві здати речі на переробку та благодійність. Перелік адрес

Локації та адреси у Києві, куди можна принести непотрібні речі: від одягу та взуття до…

1 тиждень ago

Програма 12 кроків – що це таке

Програма 12 кроків – це унікальна методика, створена для допомоги людям у подоланні різних видів…

1 тиждень ago

Які формати друкованої продукції найкраще підходять для презентацій у Києві

Друкована продукція у Києві це – ефективний інструмент для бізнес-презентацій, який допомагає донести цінність бренду…

1 тиждень ago

“Українські безпекові діалоги”: в Києві запустили платформу для обговорення питань у сфері нацбезпеки

У Києві стартувала нова платформа для фахових дискусій у сфері національної безпеки - "Українські безпекові…

2 тижні ago