З Києва до Білорусі запустять річковий туристичний маршрут

Крім того, проект з відновлення річкового шляху Е-40, який передбачає будівництво судноплавної траси довжиною понад 2000 км через річки Прип’ять, Дніпро і Вісла, щоб з’єднати Балтійське і Чорне моря, вийшов на стадію практичної реалізації.

Міністерство інфраструктури України веде організаційну роботу щодо запуску туристичного маршруту водним транспортом Київ-Мозир-Київ, перше судно планується запустити наприкінці квітня поточного року.

Про це повідомили в прес-службі Мінінфраструктури з посиланням на підсумки зустрічі в Мінську міністра інфраструктури України Владислава Криклія з міністром транспорту і комунікацій Республіки Білорусь Олексієм Авраменком, під час якої сторони обговорили низку актуальних питань українсько-білоруського співробітництва в сфері транспортної інфраструктури та розвитку міжнародних транспортних коридорів Чорне море – Балтійське море, зокрема відновлення міжнародного водного шляху Е-40 за маршрутом Дніпро – Прип’ять. “Триває активна робота з організації туристичного маршруту водним транспортом Київ – Мозир – Київ з використанням судна «Світанок», яке належить держпідприємству «Адміністрація річкових портів». Готовність судна до виходу в рейс планується на кінець квітня 2020 року”, – сказано в повідомленні. Також повідомляється, що проект з відновлення річкового шляху Е-40, який передбачає будівництво судноплавної траси довжиною понад 2000 км через річки Прип’ять, Дніпро і Вісла, щоб з’єднати Балтійське і Чорне моря, вийшов на стадію практичної реалізації. «Нашим основним завданням і цілями подальшої співпраці є розвиток річкового судноплавства на річках Прип’ять і Дніпро, відновлення повноцінного судноплавства, у тому числі в рамках реалізації проекту Е-40.

Проект з відновлення міжнародного річкового шляху Е-40 вийшов на стадію практичної реалізації. Роботи з черпання і доведення судноплавних глибин до необхідного рівня, а також інші заходи, планується почати з відкриттям навігації», – цитує прес-служба Криклія. Крім того, Мінінфраструктури планує поточного року розширити зону Річкової інформаційної служби від Вишгорода в Київській області до кордону з Білоруссю.

Джерело

Roman

Recent Posts

Не знаєш, що робити – затвердь чергову ядерну доктрину

Не знаєш, що робити – затвердь чергову ядерну доктрину. Схоже, саме так мислять у путіна…

2 дні ago

Зеленський презентував у Верховній Раді план стійкості

Президент України Володимир Зеленський презентував у Верховній Раді так званий план стійкості – внутрішні кроки,…

2 дні ago

ЗМІ: Україна вперше вдарила ATACMS по території Росії

У ніч на 19 листопада, Україна вперше вдарила ATACMS по території Росії. Про це повідомляє…

2 дні ago

1000 днів повномасшабної війни

За 1000 днів повномасшабної війни столиця сумарно пережила 1553 години повітряної тривоги За тисячу днів…

2 дні ago

Нацакадемія наук передала приватним забудовникам більше 100 га державної землі в Києві

У ході перевірки Національної академії наук України виявили понад 100 га землі, які наукова установа…

1 тиждень ago

Росія розплачується з КНДР за ресурси ракетними технологіями

Це становить небезпеку не лише для європейської частини НАТО, а й для Сполучених Штатів, Південної…

1 тиждень ago