З Києва до Білорусі запустять річковий туристичний маршрут

Крім того, проект з відновлення річкового шляху Е-40, який передбачає будівництво судноплавної траси довжиною понад 2000 км через річки Прип’ять, Дніпро і Вісла, щоб з’єднати Балтійське і Чорне моря, вийшов на стадію практичної реалізації.

Міністерство інфраструктури України веде організаційну роботу щодо запуску туристичного маршруту водним транспортом Київ-Мозир-Київ, перше судно планується запустити наприкінці квітня поточного року.

Про це повідомили в прес-службі Мінінфраструктури з посиланням на підсумки зустрічі в Мінську міністра інфраструктури України Владислава Криклія з міністром транспорту і комунікацій Республіки Білорусь Олексієм Авраменком, під час якої сторони обговорили низку актуальних питань українсько-білоруського співробітництва в сфері транспортної інфраструктури та розвитку міжнародних транспортних коридорів Чорне море – Балтійське море, зокрема відновлення міжнародного водного шляху Е-40 за маршрутом Дніпро – Прип’ять. “Триває активна робота з організації туристичного маршруту водним транспортом Київ – Мозир – Київ з використанням судна «Світанок», яке належить держпідприємству «Адміністрація річкових портів». Готовність судна до виходу в рейс планується на кінець квітня 2020 року”, – сказано в повідомленні. Також повідомляється, що проект з відновлення річкового шляху Е-40, який передбачає будівництво судноплавної траси довжиною понад 2000 км через річки Прип’ять, Дніпро і Вісла, щоб з’єднати Балтійське і Чорне моря, вийшов на стадію практичної реалізації. «Нашим основним завданням і цілями подальшої співпраці є розвиток річкового судноплавства на річках Прип’ять і Дніпро, відновлення повноцінного судноплавства, у тому числі в рамках реалізації проекту Е-40.

Проект з відновлення міжнародного річкового шляху Е-40 вийшов на стадію практичної реалізації. Роботи з черпання і доведення судноплавних глибин до необхідного рівня, а також інші заходи, планується почати з відкриттям навігації», – цитує прес-служба Криклія. Крім того, Мінінфраструктури планує поточного року розширити зону Річкової інформаційної служби від Вишгорода в Київській області до кордону з Білоруссю.

Джерело

Roman

Recent Posts

Як виглядала столична Солом’янка у 1880-тих роках

З’явилось архівне фото Солом’янського району Києва – на фотографії помітно, якою була Солом’янка у далекому…

16 години ago

Як виглядав легендарний київський ресторан “Кукушка”. Архівне фото

Наприкінці 30-х - на початку 50-х років у Києві було відкрито ресторан "Кукушка". Комплекс з…

2 дні ago

Вивезення ТПВ в Києві

Вивезення твердих побутових відходів є досить важливою справою, від якої залежить стан навколишнього середовища. Професійний…

2 дні ago

В мережі згадали знесену історичну будівлю на вулиці Златоустівська

Стародавній Київ прекрасний, але з часом у місті втрачаються деякі історичні об’єкти. У мережі опублікували…

5 днів ago

1More ComfoBuds 2 TWS (ES303) — універсальні бездротові вкладиші

1More ComfoBuds 2 — зручні та стильні навушники-вкладиші другого покоління лінійки ComfoBuds від 1More. Ця…

1 тиждень ago

Затопленi села. Як під Києвом було створене штучне море

На півночі від Києва розкинулось велике водосховище – Київське море. Створене штучно, має площу 922…

1 тиждень ago