Зенітно-ракетний комплекс «Оса-АКМ» Сухопутних військ ЗСУ
Представники Міноборони України, Повітряних сил ЗСУ, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, українських та американських оборонних компаній обговорили організацію ремонт та модифікацію деяких систем української ППО.
Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.
Українські та американські компанії розглядають можливість проведення ремонту деяких систем ППО, які є на озброєнні Збройних сил України, на території України, що дозволить швидше почати використовувати оновлену зброю.
Начальник Головного управління супроводження ракетних програм Міноборони бригадний генерал Сергій Баранов висловив сподівання, що “компанії України та США, які працюють у цій сфері, зможуть посилити співпрацю”.
Під час зустрічі у Києві сторони обговорили поточний стан спільних проєктів та подальші кроки з їх реалізації.
Жіночі трусики давно перестали бути лише практичним елементом гардероба — сьогодні це частина стилю, яка…
Агенція оборонних закупівель провела анонімне опитування серед 12-ти бригад, які беруть участь в пілоті маркетплейсу…
Несподівано куплений автомобіль може виявитися не тим, чим здається, і саме тому попередня перевірка перед…
Якість води є одним із ключових чинників, що впливають на здоров’я людини, стан навколишнього середовища…
Через місяць після чергового страшного удару росіян по житловому будинку в Києві мешканці зруйнованих квартир…
Україна спільно з громадськими організаціями та за допомогою країн-медіаторів повернула додому 1625 дітей із Росії…