Десятки українських медіа за наказом Мінкультури віднесли до “критично важливих”, а отже їхні працівники отримали право бронювання.
Зокрема, ТОВ “Кінокіт”, який отримував підряди телеканалу “Рада”, Радіо-Ера, телеканал “Інтер”, телеканал “ПРЯМИЙ”, “УНІАН ТБ”, канал “Ми – Україна”.
Також підтвердили статус критично важливих “Новий канал”, СТБ, “Студія 1+1”, як і продашкн, а також “УП медіа плюс”. Має статус критично важливого і “Хмарочос”, йдеться на сайті міністерства.
Отримали право бронювати працівників і Укртелерадіопресінститут, ТРЦ “Радіо Кохання”, ТОВ “ВД «Медіа-ДК»”, Телестудія “Служба інформації”, Телерадіокомпанія “Стерх”, “Гравіс-Кіно”, телерадіокомпанія “ГОК”, “Старлайт діджитал”, “Омега-ТВ”.
Загалом “критично важливими” визнані понад 30 медіа, зокрема пов’язаних з бізнесменом Томашем Фіалою.
З грудня в Україні діють оновлені вимоги для підприємств, які хочуть бронювати своїх співробітників. Це так зване “економічне бронювання”. Підприємства повинні не мати податкових боргів, а середня зарплата працівника має становити понад 20 000 гривень, як і зарплата людини, якій хочуть надати бронювання від несення служби для захисту України.
Третій критерій підприємство може обрати самостійно.
Авторська горілка — це зазвичай напої класу преміум, які виробляються за унікальними рецептурами, часто з…
Останніми роками на ринку з'явилася альтернатива пластиковому одноразовому посуду — стакани з крафт-паперу (www.simi.kiev.ua/uk/kraftovi-sklyanky). Вони…
Дедалі більше сучасних дітей страждають від надмірної залежності від гаджетів — чи то смартфони, планшети,…
Сьогодні, 7 липня, стало відомо, що розпочав роботу DOT-Chain Defence – своєрідний маркетплейс зброї, створений…
Tommy Hilfiger є всесвітньо відомим американським брендом. Він вдало поєднує класичний стиль із сучасними модними…
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах безпілотний літальний апарат "РОННІ-13". Про…