Десятки українських медіа за наказом Мінкультури віднесли до “критично важливих”, а отже їхні працівники отримали право бронювання.
Зокрема, ТОВ “Кінокіт”, який отримував підряди телеканалу “Рада”, Радіо-Ера, телеканал “Інтер”, телеканал “ПРЯМИЙ”, “УНІАН ТБ”, канал “Ми – Україна”.
Також підтвердили статус критично важливих “Новий канал”, СТБ, “Студія 1+1”, як і продашкн, а також “УП медіа плюс”. Має статус критично важливого і “Хмарочос”, йдеться на сайті міністерства.
Отримали право бронювати працівників і Укртелерадіопресінститут, ТРЦ “Радіо Кохання”, ТОВ “ВД «Медіа-ДК»”, Телестудія “Служба інформації”, Телерадіокомпанія “Стерх”, “Гравіс-Кіно”, телерадіокомпанія “ГОК”, “Старлайт діджитал”, “Омега-ТВ”.
Загалом “критично важливими” визнані понад 30 медіа, зокрема пов’язаних з бізнесменом Томашем Фіалою.
З грудня в Україні діють оновлені вимоги для підприємств, які хочуть бронювати своїх співробітників. Це так зване “економічне бронювання”. Підприємства повинні не мати податкових боргів, а середня зарплата працівника має становити понад 20 000 гривень, як і зарплата людини, якій хочуть надати бронювання від несення служби для захисту України.
Третій критерій підприємство може обрати самостійно.
Північна Корея постачає Росії великі обсяги озброєння, подекуди відсоток північннокорейських боєприпасів для обстрілів українських позиції…
Оренда авто — це не лише про комфорт і свободу пересування, а й про відповідальність.…
Ідентифіковано двох військовослужбовців російської армії, які розстрілювали та знущалися над жителями Бучі Київської області під…
З початку повномасштабного вторгнення росії було проведено евакуаційні заходи з 63 закладів культури Запорізької, Дніпропетровської,…
Україна встановила особи близько 155 громадян Китаю, які беруть участь у війні проти України. Є…
У понеділок – європейські ринки відкрилися падінням. У перші декілька хвилин після старту торгів відбулися…