Рендери та яскраві облаштовані набережні, які часто обіцяють забудовники для всіх охочуючих заспокоюють противників будівництв. Наче і нічого поганого в нових просторах, але пройтись в реальному житті такою набережною не вийде, все тільки для своїх і загороджено парканом.
Пише Віктор Загорулько на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
“Тисячам аборигенів люб’язно дозволяється подивитися на Дніпро та набережну через грати паркану. Це набережна біля ЖК Рівер Стоун, на вулиці Дніпровська набережна. Ресторан Віла Рів’єра поруч теж встановив паркан перед входом на набережну, але правда вдень люб’язно дозволяє пройти через відкриту хвіртку до 100 метрів берегу. Далі по затоці Берковщина, одразу за Ріверстоуном триста метрів берега стоять загороджені 12 років ПП”Орєст”, нічого не будується, але охорона людей не пускає, ще звикнуть до хорошого…
Ще трохи далі по вулиці Трускавецька, з півкілометра берегу теж наглухо загороджені (не мають жодних на це прав, писали звернення і запит по Трускавецькій,26-А, на демонтаж хоча б паркану, але без толку). Звідки ця дебільна пристрасть все загороджувати, закривати, не дозволяти пройти і головне- чому аборигени з цим миряться? Я звик до берегу без парканів, тому мене це жлобство бісить. Я розумію, що кадастрові ділянки у Рівер Стоуну прямо до води, а у Орєста ще й на 50 метрів у воду і що діючий сраний водний кодекс не згадує про вільний доступ до берегів річок та дозволяє орендарям обмежувати водокористування (але це право повинно бути зазначено в договорі оренди, та й про паркани там нічого не написано).
Але ж існує право громади на своє місто і на свою річку. Що скаже про таку набережну і про майбутні набережні від інших забудовників, про паркани у воду? Коли мешканці Дніпровської набережної, Княжого затону та сусідніх вулиць зможуть вийти на берег Дніпра біля свого будинку не роблячи гак в кілометр?”, – обурюється Віктор
Не знаєш, що робити – затвердь чергову ядерну доктрину. Схоже, саме так мислять у путіна…
Президент України Володимир Зеленський презентував у Верховній Раді так званий план стійкості – внутрішні кроки,…
У ніч на 19 листопада, Україна вперше вдарила ATACMS по території Росії. Про це повідомляє…
За 1000 днів повномасшабної війни столиця сумарно пережила 1553 години повітряної тривоги За тисячу днів…
У ході перевірки Національної академії наук України виявили понад 100 га землі, які наукова установа…
Це становить небезпеку не лише для європейської частини НАТО, а й для Сполучених Штатів, Південної…