Названо ТОП 5 найбільш забруднених вулиць столиці

Аномально тепла осінь, велика кількість автомобілів на столичних дорогах, робота промислових підприємств – все це провокує викиди небезпечних речовин в атмосферу, тому велика кількість вулиць має високу загазованість.

Про це повідомив голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий.

“Я складав ТОП 5 найбільш забруднених вулиць столиці не тільки на основі власного водійського досвіду, а й за даними вчених і на думку колег, які за кермом проводять більшу частину часу”, – зазначив депутат.

• Проспект Перемоги – тут найбільший потік автомобілів і громадського транспорту у всьому Києві. Водії скаржаться, що найбільше смердить на Шулявці та на Берестейської. Не можу не погодитися, особливо неприємно проїжджати по проспекту в п’ятницю ввечері.

• Хрещатик в районі Бессарабської площі – на цій невеликій площі завжди пробки, вдень стояти неможливо. Запахи не найкращі. Як досвідчений водій, раджу об’їжджати це місце в години пік.

• Вулиця Каунаська – велика магістраль в Дніпровському районі (масив Соцмісто). Через неї машини рухаються на інші вулиці Лівобережжя, тому в окремі дні тут навіть спостерігається серпанок з небезпечних речовин.

• Олександра Довженка – магістральна вулиця, яка з’єднує Шулявку і Дорогожичі. Величезний потік транспорту провокує тут страшенний сморід і вдень, і ввечері.

• Семена Скляренка – вулиця в Оболонському районі, яка вже багато років входить в усі топи за рівнем забруднення повітря. Сюди стікається потік громадського транспорту: трамваї, автобуси, маршрутні таксі; на початку і в кінці вулиці розташовані залізничні станції. Наостанок, через вулицю пролягає дорога на Оболонь і Виноградар, тому високий рівень забруднення для цього місця – норма.

Костянтин Яловий, зауважив, що у вересні поточного року за даними ЦГФО імені Б. Срезневського найбільш забрудненими також були: Деміївська площа, територія біля станції метро «Шулявська», бульвар Лесі Українки, район метро «Святошин».

А найчистішими локаціями Києва в вересні поточного року виявилися Гідропарк і проспект Науки в Голосіївському районі.

“Вчені кажуть, що від критичної ситуації із забрудненням рятують наші численні парки. Тому, біжіть від смороду в зелені зони”, – порадив депутат.

 

Джерело

 

КиївІнформ

Recent Posts

Як доглядати за ноутбуком, щоб він працював як новий?

Кажуть, що на клавіатурі ноутбука можна знайти більше крихт, ніж у пакеті з печивом. І…

11 години ago

Чи допоможе вогнегасник, якщо в будинок прилетіло

Перша річ, яка спадає на думку — чи врятують під час загоряння домашні вогнегасники. Питання…

1 день ago

Як зберегти здоров’я серця: профілактика та лікування

Серцево-судинні захворювання – одна з найпоширеніших проблем сучасного суспільства. Вони можуть проявлятися у вигляді артеріальної…

1 тиждень ago

Рада підтримала закон, який пришвидшує будівництво мереж мобільного звʼязку

Верховна Рада підтримала законопроєкт № 9549, який пришвидшує будівництво мереж мобільного звʼязку, повідомив глав Мінцифри Михайло Федоров.  Як…

1 тиждень ago

НБУ ввів в обіг пам’ятну монету «Національна гвардія України»

Напередодні Дня Національної гвардії Нацбанк випустив в обіг нову пам’ятну монету «Національна гвардія України». Про це йдеться на…

1 тиждень ago

Стяжка підлоги без дефектів – надійне рішення із Siltek

Самовирівнювальні підлоги та стяжки – ключові елементи будівельного процесу, що забезпечують рівність і надійність підлогового…

2 тижні ago