Таку заяву зробив президент асоціації “Дилери одягу секонд-хенд” Владислав Мясоєдов.
“Це світова торгівля вживаними речами. Вона становить близько 4 млрд доларів США на рік. Україна знаходиться на четвертому місці з використання цього одягу. Це бюджетоутворююча галузь. Тобто платяться всі податки, робочі місця – і це все у нас легально, тобто це є бюджетоутворююча галузь в Україні”, — сказав він.
Також експерт розповів, що повернути гроші за одяг із секонд-хенду не можна.
“У нас одяг, який був у вжитку, ношений, тому гарантії на повернення немає ніякої. Ми користуємося правилами комерційної торгівлі, тому це так в нас виглядає. У нас є магазини, в яких стоять касові апарати. Навіть маючи чек, потім ви приходите і хочете повернути (гроші за товар – ред.) і кажете, що у вас є касовий чек – це однак не зобов’язує продавця забрати одяг і повернути вам кошти”, — сказав він.
Tommy Hilfiger є всесвітньо відомим американським брендом. Він вдало поєднує класичний стиль із сучасними модними…
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах безпілотний літальний апарат "РОННІ-13". Про…
Розвиток інтернет-магазину — нелегке завдання в умовах високої конкуренції. Недостатньо просто запропонувати хороші товари за…
Однією з вагомих причин купити Tesla на Timofeev CARs являється її автопілот. Він суттєво допомагає…
У сучасному світі високих технологій усе частіше використовуються літій-іонні акумулятори формату 21700. Вони стали серцем…
У світі спортивного харчування та активного способу життя все частіше можна почути слово "ізотонік". Яскраві…