Вже найближчими місяцями на прозорому аукціоні інвестори зможуть придбати автобусні станції в Києві та Київській області.
Мінекономіки та Фонд Державного Майна України готують до малої приватизації АТ «Київпассервіс», до якого входять 6 автовокзалів в столиці та ще 18 в області. Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Приватизований об’єкт стане своєрідним зразком, який продемонструє інвесторам вигідність вкладень в держмайно, вважає перший заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Павло Кухта.
«Це яскравий приклад підприємства, яке зможе отримати друге життя за рахунок приватних інвестицій. Після приватизації тут виростуть зарплати, з’являться нові робочі місця та значно покращиться сервіс, який надається пасажирам», – зазначив Кухта.
Нині АТ «Киівпассервіс» вже перебуває на балансі ФДМУ, де також наголошують на необхідності його швидкої приватизації. І обіцяють створити всі умови для того, аби зробити процес для інвесторів простим та прозорим. Умови приватизації вимагатимуть зберегти профіль підприємства, а отже об’єкт і надалі виконуватиме свою транспортну функцію.
На самому ж підприємстві до роздержавлення ставляться позитивно, стверджує директор АТ «Київпассервіс» Дмитро Любченко. Приватизація об‘єкту запланована вже на 2020 рік з-посеред ще понад 300 підприємств.
Кабмін остаточно унормував використання сервісу електронної черги в ТЦК та СП. Про це повідомив міністр оборони…
З Канади до Києва везуть посмертну маску і друкарську машинку Симона Петлюри. Як відомо, артефакти…
Орендувати автобус найчастіше потрібно тоді, коли планується спільна поїздка великою компанією — за кордон на…
Протягом липня 2025 року Міністерство оборони України допустило до експлуатації у Силах оборони понад 40…
Військовий армії США збирав засекречену інформацію та викрав обладнання із військової техніки в обмін на…
Lockheed Martin планує упродовж наступних трьох років випробувати демонстратор космічного перехоплювача, здатний уражати високоманеврені гіперзвукові…