У неділю, 29 вересня – День пам’яті жертв Бабиного Яру. Масові розстріли мирного населення, які здійснювали нацисти у 1941-1943 роках у згаданому урочищі в Києві, стали одним з найжахливіших символів Голокосту.
Розпочалися масові розстріли євреїв Києва 29-30 вересня 1941 року. Понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей, які становили майже все єврейське населення міста, були вбиті з 29 вересня по 11 жовтня 1941 року. Найбільша кількість людей загинула у перші два дні розстрілів – майже 34 тисячі.
Масові вбивства нацисти розпочали після висунення неправдивих звинувачень у тому, що євреї нібито брали участь у мінуванні та вибухах на Хрещатику.
Загалом за роки Другої світової війни за різними оцінками у Бабиному Яру полягло від 100 до 150 тисяч осіб. Серед них були євреї, роми, караїми, радянські військовополонені, учасники українського націоналістичного руху опору, пацієнти психіатричних лікарень тощо.
Кажуть, що на клавіатурі ноутбука можна знайти більше крихт, ніж у пакеті з печивом. І…
Перша річ, яка спадає на думку — чи врятують під час загоряння домашні вогнегасники. Питання…
Серцево-судинні захворювання – одна з найпоширеніших проблем сучасного суспільства. Вони можуть проявлятися у вигляді артеріальної…
Верховна Рада підтримала законопроєкт № 9549, який пришвидшує будівництво мереж мобільного звʼязку, повідомив глав Мінцифри Михайло Федоров. Як…
Напередодні Дня Національної гвардії Нацбанк випустив в обіг нову пам’ятну монету «Національна гвардія України». Про це йдеться на…
Самовирівнювальні підлоги та стяжки – ключові елементи будівельного процесу, що забезпечують рівність і надійність підлогового…