Понад 20 іноземних посольств в Україні візьмуть участь у показі національних костюмів світу

Проект OUTLOOK, який працює у сфері культурної дипломатії, проведе показ національних костюмів народів світу «OUTLOOK SHOW. Fashion of the Nation»

Понад 20 посольств в Україні нададуть для шоу найкращі зразки традиційних костюмів своїх країн.

Співорганізаторами заходу виступили Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та БО «Фонд розвитку інституту».

28 лютого 2017 року на одному подіумі в барвистому дефіле буде продемонстровано орнаменти, візерунки та фасони, які відображають культурне різноманіття й колоритні особливості національних костюмів різних країн.

Моделями показу стануть майбутні дипломати – студенти ІМВ. Під час офіційного відкриття події Надзвичайні і Повноважні Посли представлять Вінок дружби як символ єднання культур і народів. До жовто-блакитної квіткової композиції буде прикріплено стрічки в кольорах прапорів країн-учасниць події.

У межах заходу проект OUTLOOK познайомить гостей з багатобарвною палітрою національних костюмів світу і водночас презентує для іноземців особливості української традиційної моди.
Вхід за акредитацією.

Офіційна частина і показ:

13.00-13.45
Місце: Інститут міжнародних відносин (вул. Мельникова, 36/1)

Акредитація:

(068)099 91 96

prprestige.com@gmail.com

KievInform

Recent Posts

Транспортний зашморг-2026: дорога на роботу стає розкішшю

Поки ми обговорюємо глобальні геополітичні тенденції, побутова економіка завдає удару під дих. Березень 2026 року…

3 хвилини ago

Київрада перейменувала вулицю Червону в Солом’янському районі

Київрада перейменувала вулицю Червону в Солом'янському районі на честь загиблого “азовця” Василя “Незнайки” Копаня. Це…

6 днів ago

Де у Києві здати речі на переробку та благодійність. Перелік адрес

Локації та адреси у Києві, куди можна принести непотрібні речі: від одягу та взуття до…

1 тиждень ago

Програма 12 кроків – що це таке

Програма 12 кроків – це унікальна методика, створена для допомоги людям у подоланні різних видів…

1 тиждень ago

Які формати друкованої продукції найкраще підходять для презентацій у Києві

Друкована продукція у Києві це – ефективний інструмент для бізнес-презентацій, який допомагає донести цінність бренду…

1 тиждень ago

“Українські безпекові діалоги”: в Києві запустили платформу для обговорення питань у сфері нацбезпеки

У Києві стартувала нова платформа для фахових дискусій у сфері національної безпеки - "Українські безпекові…

2 тижні ago