У Києві знищують Парк трипільської культури

Парк Трипільської культури

У Києві МАУП знищує Парк трипільської культури з витворами мистецтва, що відображають стародавню культуру трипільців, які протягом тисячоліть населяли територію Європи та сучасної України. 

Про це повідомляють у столичному виданні.

Територію огородили, більшу частину дерев вже спиляли і продовжують це робити, а скульптури – збільшені копії пам’яток трипільської культури – повалено.

“Триває незаконне будівництво поруч з Парком трипільської культури, без дозвільних документів, наражаючи місцевих на небезпеку. Комунальні служби ігнорують дане питання. Благоустрій взагалі відмовляється реєструвати звернення та повідомили, ніби вони всі дуже зайняті боротьбою зі снігом. Зеленбуду теж не цікаво реагувати на знищення дерев. А різні рішали та «адвокати» навіть в присутності слідчих забороняють журналісту знімати”, – зазначає журналіст Максим Юр’єв.

Відомо, що вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» планує побудувати тут навчальний корпус. Але парк став улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів, які раніше вже відстояли цю ділянку від спроб Академії забудувати її ще на початку 2000-х.

Next Post

В Києві чоловік ґвалтував 5-річну доньку своєї знайомої

Пт Січ 14 , 2022
Поліцейські Києва затримали чоловіка, який зґвалтував 5-річну дівчинку. У його помешканні  також виявили на електронних носіях відеозаписи з дитячою порнографією. Як розповіла тимчасово виконувач обов’язків начальника відділу розслідування злочинів, вчинених проти дітей слідчого управління поліції Києва Інна Вашкеба, зловмисником виявився 37-річний раніше не судимий киянин. “Встановлено, що фігурант забрав малолітню до себе […]
гвалтівник