У Київському метро сьогодні, 12 жовтня, провели незвичайний перформанс. У вагоні метро облаштували “торгові відділи” і надавали різні послуги.
Прямо в вагоні робили манікюр і стрижки пасажирам. Також тут знаходилися торгові відділи техніки, телефонів, овочів і тд.
Про подію розповіла заступник начальника КП “Київський метрополітен” Наталія Макогон.
“Концентрат всього, що ми бачимо кожен день, паралельно слухаючи заклики не жертвувати кошти невідомим особам і не купувати товари в невстановлених місцях і дотримуватися правил. Переконана, що музика повинна бути в концерт-холах, торгівля в торгових центрах або фермерських крафтового рядах, і всі інші послуги в салонах, магазинах і точно не в метро “, – підкреслила Макогон.
Коли літній людині стає важко самостійно справлятися з побутом, родина починає шукати рішення, яке поєднує…
Киян та гостей столиці запрошують подивитися на маленьких альпак у столичному зоопарку. Про це йдеться на сторінці…
Barbour – это имя, которое на протяжении веков ассоциируется с безупречным качеством, британским стилем и…
Регулярне обслуговування DSG, вчасна заміна маховика DSG та оновлення зношених підшипників — це три головні…
Сьогодні культура — це наша м'яка сила, яка об'єднує тисячі людей заради спільної великої мети.…
У періоди, коли температура повітря перевищуватиме +28°C, на всіх в’їздах до столиці обмежуватимуть рух вантажівок.…