Патрульні спіймали водія пасажирського автобусу у стані алкогольного сп’яніння

Учора, близько 6-ї години ранку, до поліцейських звернувся чоловік та повідомив, що водій автобуса Богдан порушує ПДР та створює аварійні ситуації на дорозі.

Інспектори зупинили вказаний транспортний засіб на Кільцевій дорозі. На момент зупинки автобуса пасажирів у салоні не було. За кермом перебував 60-річний чоловік з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння водій відмовився.

На чоловіка патрульні склали протокол за ст. 130 (Відмова від огляду на стан сп’яніння) КУпАП. Про подію поліцейські повідомили колегам з відділу безпеки дорожнього руху.

Раніше ми повідомляли, що у пожежі в Білій Церкві загинула дитина.

КиївІнформ

Recent Posts

Транспортний зашморг-2026: дорога на роботу стає розкішшю

 Березень 2026 року став точкою неповернення для пасажирів Київщини та інших регіонів. Якщо раніше поїздка…

2 години ago

Київрада перейменувала вулицю Червону в Солом’янському районі

Київрада перейменувала вулицю Червону в Солом'янському районі на честь загиблого “азовця” Василя “Незнайки” Копаня. Це…

6 днів ago

Де у Києві здати речі на переробку та благодійність. Перелік адрес

Локації та адреси у Києві, куди можна принести непотрібні речі: від одягу та взуття до…

1 тиждень ago

Програма 12 кроків – що це таке

Програма 12 кроків – це унікальна методика, створена для допомоги людям у подоланні різних видів…

1 тиждень ago

Які формати друкованої продукції найкраще підходять для презентацій у Києві

Друкована продукція у Києві це – ефективний інструмент для бізнес-презентацій, який допомагає донести цінність бренду…

1 тиждень ago

“Українські безпекові діалоги”: в Києві запустили платформу для обговорення питань у сфері нацбезпеки

У Києві стартувала нова платформа для фахових дискусій у сфері національної безпеки - "Українські безпекові…

2 тижні ago