Ірландія відкриває посольство в Києві

flag-irlandii_b.jpg

Віце-прем’єр-міністр, міністр закордонних справ і торгівлі Ірландії Саймон Ковен підтвердив намір відкрити посольство своєї країни в Україні до кінця 2020 року.

Про це він сказав в ході телефонної розмови з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. За словами Кулеби, «відкриття Посольства Ірландії в Києві — це важлива віха в наших відносинах. Ми також очікуємо, що до кінця року в Україну прибуде ірландська бізнес-місія. Треба швидко і якісно розвивати торгівлю та залучати ірландські інвестиції в Україну ».

Він також наголосив на послідовній підтримку Ірландією суверенітету і територіальної цілісності України, в тому числі в рамках міжнародних організацій. Міністри обмінялися інформацією про подолання наслідків пандемії COVID-19 і заходи, що вживаються урядами обох країн для повернення до повсякденного життя.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top