Венедіктова скасувала наказ про призначення Юлдашева прокурором Києва

crop.jpg

Прессекретар прокуратури Києва Надія Максимець заявила, що генпрокурор Ірина Венедіктова скасувала наказ про призначення Сергія Юлдашева прокурором столиці.

За її словами, Венедіктова скасувала наказ свого номінального попередника т.в.о генпрокурора Віктора Чумака від 6 березня про призначення Юлдашева прокурором Києва. Розпорядився призначити на посаду Юлдашева, який після люстрації відновився через суд, перед звільненням ще генпрокурор Руслан Рябошапка.

Сам Юлдашев повідомив, що планує оскаржити рішення Венедіктової.

Сергій Юлдашев займав пост прокурора Києва з 25 червня 2014 року до 23 березня 2015 року. Його звільнили під час другого етапу люстрації. Виявилося, що Юлдашев працював одним з керівників прокуратури Луганської області за часів Віктора Януковича.

У 2015 році проти Юлдашева відкрили кримінальне провадження за зловживання владою та отримання хабара.

У 2020 році рішенням суду Юлдашев був відновлений на посаді з 24 березня 2015 року зі сплатою середнього заробітку за п’ятирічний період прогулу (37 097, 73 гривень).

10 березня Юлдашев вийшов на роботу після відновлення на посаді через суд.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top