ДАБІ схвалила будівництво 100-метрової багатоповерхівки біля Палацу «Україна»

-Украина.jpg

ТОВ «Укржитлобуд» у вересні минулого року отримало дозвіл на будівництво багатофункціонального комплексу на вул. Велика Васильківська в Печерському районі Києва.

Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на реєстр Держархбудінспекції (ДАБІ).

Йдеться про дві ділянки площею 0,64 га і 0,21 га. Перша належить «Укржитлобуд» на праві приватної власності, а другу фірма орендує в міста. Обидві ділянки розташовані біля входу в метро на станції «Палац Україна».

Палац Украина

Згідно з проєктом будівництва, під виглядом «багатофункціонального комплексу» буде споруджено два будинки висотою понад 30 поверхів на майже 500 квартир.

Палац Украина

Висота будівель за проєктом становитиме 98,5 м. Фактичний відсоток забудови ділянки становить 98%, що більш ніж утричі перевищує норматив, який становить 30%.

Орім того, за даними джерел видання, забудовники не погодили проєктної документації з КП «Київський метрополітен», а також не отримали висновку органу охорони культурної спадщини.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top