Прокурор Кулик побудував додатковий поверх в елітному ЖК в центрі Києва, – ЗМІ (ВІДЕО)

f7d1b6f2bef4e4c808a95896b0b16624_wide_big.jpg

Прокурор Костянтин Кулик незаконно побудував додатковий поверх на кількасот квадратних метрів в елітному житловому комплексі Diplomat Hall у Києві. Будівництво відбувалося під під час розслідування його незаконного збагачення.

Про йдеться у розслідуванні журналістів програми «Наші Гроші» на Bihus info.

У житловому комплексі Diplomat Hall на Жилянській 59 родина Кулика має дві квартири загальною площею понад 400 кв.м.

Одна квартира в цій будівлі коштує в середньому 300 тисяч доларів.

Крім того, у родини Кулика в «Дипломат Холі» два гаражі і одне приміщення на даху (88 кв.м).

Одна з квартир записана на співмешканку Кулика Ірину Німець.

Журналісти стверджують, що фахівці Київської райдержадміністрації, які приїжджали з перевіркою, у своєму звіті написали, що будівництва додаткого, 14-го, поверху не побачили.

Крім того, будівництво «поверху Кулика» не погоджували ані Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва, ані Державна архітектурно-будівельна інспекція.

В Єдиному реєстрі документів відсутня інформація щодо видачі документів, що дають право на будівництво об’єкту по вулиці Жилянська 59, приміщення 1420.

Також, з розслідування випливає, що 14-й поверх для Кулика будувався під час розслідування незаконного збагачення прокурора.

Нагадаємо, Костянтину Кулику, заступнику глави департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ, який заявив про оголошення підозри 12-ом особам з оточення Петра Порошенка, пообіцяли керівну посаду у Генпрокуратурі після обрання Володимира Зеленського президентом.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top