Фонд гарантування продав київський готель-корабель за 42 мільйони

bakkara-art-hotel.jpg

Фото: tripadvisor

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) реалізував на аукціоні корабель «Готель Баккара», який значився на балансі «ВТБ Банк». За лот виручили 42 мільйони гривень.

«ЦІна 42 млн грн (!) при стартовій в 16 млн, активно на цьому рівні торгувались. Але цікаво те, шо кілька тижнів тому цей готель виставляли зі стартовою ціною 25 млн грн і не прийшло жодного учасника. А за кілька тижнів до цього виставляли за ціною в 30+ млн, і теж нікого не було», – написав гендиректор «ProZorro.Продажі» Олексій Соболєв.

Покупцем активу стало створене у березні 2019 року ТОВ «Будівельна компанія» Активінвестбуд». Її власниками є Юрій Потапов і Сергій Бурка.

Фонд гарантування намагався продати «Готель Баккара» протягом останніх 3 років. Судно побудовано в 2007 році і пришвартовано на Дніпрі у Північно-західній частині Венеціанського острова в Києві.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top