На столичній Троєщині поліція затримала сотню нелегальних мігрантів

bzptlrunok0208191.jpg

Поліція опублікувала деталі, фото і відеозвіт рейду по виявленню нелегальних мігрантів в Києві на продовольчому ринку «Троєщина» в Деснянському районі.

В ході оперативно-профілактичних заходів щодо виявлення нелегальних мігрантів співробітники управління столичної поліції по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби України в Києві та Київській області виявили 119 порушників міграційного законодавства України.

 

«В цілому під час відпрацювання було виявлено 119 іноземців з Азербайджану, Грузії, Узбекистану і Таджикистану. Складено 59 адміністративних протоколів за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію Україна «, — розповіла начальник сектора управління поліції Києва по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Тетяна Зіневич.

За результатами проведення перевірок було прийнято рішення про примусове повернення в країни походження 50 іноземців. 36 особам скорочено термін перебування на території України. А 10 чоловік розмістили в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top