Дівчина провела одиночний лежачий пікет під Радою, вимагаючи легалізації медичної марихуани

66289639_349070945764670_6695366995237404672_n.jpg

Сьогодні, 11 липня, під будівлею Верховної Ради пройшов одиночний пікет за легалізацію медичного канабісу.

Дівчина, одягнена в чоловічий одяг лягла на бруківку під будівлю парламенту. На грудях у дівчини лежить плакат з написом: «Зупини біль! Голосуй за канабіс!».

Правоохоронці не заважали проведенню одиночного лежачого пікету.

Четвертого червня Рада повинна була розглянути законопроект, однак цього не сталося.

Ще в травні до Верховної Ради було внесено законопроект №10313, який легалізує в Україні оборот і використання медичного канабісу (марихуани). Під документом поставили свої підписи 51 депутат з різних фракцій.

Однак на даний момент законопроект чекає на розгляд.

Законопроект розроблено на виконання петиції про легалізацію медичної марихуани, яка була зареєстрована на сайті Верховної Ради 30 січня 2019 року і за 42 дні набрала необхідні для її розгляду 25 тисяч голосів. Легалізацію медичної марихуани підтримав комітет Верховної Ради України з прав людини, а також і.o. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Петиція пропонувала дати доступ до препаратів з каннабісом пацієнтам з хронічним болем, епілепсію, анорексію, посттравматичним синдромом, астмою, артритом, хворобою Альцгеймера, хворобою Паркінсона, з різними формами склерозу і багатьма іншими хворобами. Також депутати збиралися звернутися до уряду України з проханням змінити перелік наркотичних засобів і декриміналізувати використання каннабіса в Україні в медичних і дослідницьких цілях.

Українська асоціація медичного канабісу оцінює кількість потенційних споживачів медичного канабісу в 2 млн чоловік.

Джерело

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top