«Вийди звідси! Не люблю бандитів»: Зеленський вигнав з наради в Борисполі секретаря міськради

DSCN0725.jpg

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Борисполя вигнав з засідання секретаря міської ради Ярослава Годунка.

Про це повідомляє Громадське.

Між ними сталася перепалка під час обговорення будівництва лікарні в Борисполі. Заленський розпорядився, аби лікарню відремонтували до 2020 року.

Годунок поскаржився, що раніше співзасновниками Бориспільської лікарні були місто і район 50/50, а потім глава Бориспільської РДА Олександр Туренко забрав у міста лікарню, і тепер лікарня не може фінансуватися з міського бюджету.

«Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить», — відповів Зеленський до Годунка, і прочитав з телефону, що Годунок був засуджений за розбій із тяжкими тілесними ушкодженнями. Президент назвав чиновника «розбійником» і закликав його вийти з зали.

Годунок у відповідь викрикнув «усі ми президенти», згадавши інавгураційну промову Зеленського, на що президент сказав: «Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу».

Ярослав Годунок — секретар Бориспільської міської ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top