All for Joomla All for Webmasters

Показали тизер серіалу НВО про Чорнобильську аварію. Прем’єра відбудеться 6 травня

827.jpg

Телеканал HBO представив перший тизер міні-серіалу, присвяченого Чорнобильській трагедії. У ролику показали кадри зі серіалу, які, зокрема, розповідають і про ліквідацію вибуху на Чорнобильській АЕС. 

Про це пише «Історична правда».

Серед акторів серіалу — номінант премії «Еммі» Джаред Харріс («Корона», «Божевільні»), Стеллан Скарсгард («Меланхолія», «Дівчина з татуюванням дракона»), номінант на «Оскар» Емілі Вотсон («Хілларі та Джекі», «Розсікаючи хвилі», «Еквілібріум») та інші.

Сценарій писав Крейг Мазін, а режисером серіалу виступив Юхан Ренк, відомий за серіалами «Ходячі мерці» («І мертві підуть…») та «Пуститися берега» (Breaking Bad).

Харріс зображує Валерія Легасова, провідного радянського фізика-ядерника. У складі команди реагування він одним з перших усвідомив масштаби безпрецедентної катастрофи, яка сталася на АЕС.

Скарсгард грає роль радянського віце-прем’єра Бориса Щербину, якого Кремль призначає керувати урядовою комісією з розслідування Чорнобиля в перші години після аварії. Емілі Вотсон постане в образі Уляни Хом’юк, радянського фізика-ядерника, яка вирішила розкрити таємницю причин цієї катастрофи.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top