All for Joomla All for Webmasters

Педагога КНУ, якого студентка звинуватила в домаганнях до подруг, звільнили

53743-1_large.jpg
Київський університет імені Тараса Шевченка звільнив доцента «Інституту біології і медицини» Петра Романенко із займаної посади після секс-скандалу.
Причиною відсторонення викладача став виступ студентки першого курсу Клементина Квіндт на засіданні студентського парламенту, де дівчина розповіла про сексуальні домагання до неповнолітніх студенткам під час літньої практики в Каневі в 2018 році, — передають ЗМІ.
Комісія, яку очолював проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, визнала окремі дії і висловлювання викладача такими, які не відповідають етичним нормам. «Доцента Романенко П.А. наказом від 22.02.2019 року № 08-447-04 звільнений від займаної посади. Керівництву» Інституту біології і медицини «і керівнику літньої практики в Канівському природному заповіднику вказали на недоліки, допущені при проведенні практики», — йдеться в повідомленні.
Також в університеті розробляють систему заходів для запобігання подібних конфліктів у майбутньому. Так, проректору Володимиру Бугрову доручили:
підвищити персональну відповідальність деканів факультетів та директорів інститутів за організацію і контроль за проведенням практики студентів підпорядкованих підрозділів;
вжити необхідних організаційні, навчально-методичні заходи щодо забезпечення поліпшення проведення навчальної практики студентів університету в Канівському природному заповіднику в літній період (згідно з навчальним планом);
привести у відповідність до змін у законодавстві та Етичного кодексу університетської спільноти Положення про проведення практики студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Ніяких повідомлень про скасування навчальної практики в Канівському заповіднику немає.
Джерело: Інформатор
Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top