All for Joomla All for Webmasters

Свастика в столичному торговому центрі: адміністрація розповіла, звідки з’явилося зображення

globus-1.jpg

Адміністрація столичного ТЦ Gorodok Gallery вибачилася за інцидент з нацистською свастикою, яка виявилася результатом комп’ютерного злому.

«Ми хочемо вибачитися за ситуацію, яка виникла в ці вихідні на LED-сходах в нашому торговому центрі. Наша комп’ютерна система була зламана хакерською атакою. На жаль, ми не перші, хто постраждав від дій зловмисників», — повідомило керівництво торгового центру на Фейсбук -сторінці.

Адміністрація і співробітники не мають ніякого відношення до інформації, розміщеної на LED-сходах, і ні в якому разі не підтримують подібні дії. Розпочато розшук причетних до хакерської атаки.

«Зараз ми активно шукаємо осіб, причетних до цієї атаки. Сподіваємося на ваше розуміння і вдячні всім, хто не залишився байдужим!

Ще раз приносимо вибачення і попереджаємо інші громадські заклади від можливості повторення подібної ситуації «, — зазначено в опублікованому повідомленні.

Як ми писали раніше, всередині торгового центру Городок біля метро Почайна в Києві з’явилася величезна свастика. Нацистський символ, зображений на килимі, лежить на сходах, що ведуть на верхній поверх між двома ескалаторами.

 

Джерело: Інформатор

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top