Бійка під Подільським управлінням поліції: на правоохоронців відкрили виробництва за побиття активістів

08f25e6fa4fe2e1415a523b9f9015a98bb158538.jpg

Після побиття активістів в Києві через дії поліцейських відкрили виробництво.

Відомості про вчинення співробітниками правоохоронних органів кримінального злочину — перевищення влади або службових повноважень — внесли в ЕРДР після інциденту з побиттям активістів біля будівлі Подільського управління поліції ГУ Нацполіціі в Києві. Про це повідомила в суботу прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган, — пишуть УНН.

«Департаментом організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних злочинів, підслідних ГБР, нагляду за дотриманням законів його оперативними підрозділами і підтримки публічного обвинувачення у відповідних виробництвах внесені в ЕРДР відомості про вчинення співробітниками правоохоронних органів кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст. 365 КК України ( перевищення влади або службових повноважень) «, — повідомила Сарган в Facebook.

За її словами, сформована слідча група зі співробітників ДБР.

Тривають слідчі дії.

При цьому вона зазначила, що «9 лютого 2019 року біля 17 години за адресою: м Київ, вул. Хорива, 20 біля будівлі Подільського управління поліції ГУ Нацполіціі в м.Києві саотруднікі поліції, перевищуючи свої службові повноваження, завдали тілесних ушкоджень учасникам мітингу» .

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top