Названо найнебезпечніший район столиці

vok-73.jpg

Київський залізничний вокзал

У Києві протягом 2018 року рівень злочинності зменшився — в порівнянні з попереднім роком, коли було зареєстровано 65 тисяч злочинів, їх стало на 16% менше.

Про це з посиланням на дані головного управління столичної Нацполіціі передає «Наш Київ».

В цілому, на вулицях стало менше вбивств, грабежів, хуліганств та крадіжок. У той же час, число покалічених людей за рік в Києві зросла — з 147 чоловік в 2017-м до 159 в 2018-м.

Найнебезпечнішим районом Києва за підсумками 2018 року стало Шевченківський — за 12 місяців тут було скоєно 8524 злочинів. Імовірність стати жертвою злодіїв тут в три рази вище, ніж на Печерську, а постраждати від хуліганів можна в п’ять разів частіше, ніж на Подолі.

При цьому на самий щільно населений район столиці, Деснянський, в 2018-м довелося в два рази менше злочинів — 4746. Кримінальним лідером 2017 го був все той же Деснянський район, в той час, як Шевченківський розташовувався тільки на третьому місці.

У трійку місць, де за підсумками минулого року гуляти варто тільки з газовим балончиком, потрапили також Солом’янський і Дніпровський райони міста.

Найбезпечнішою частиною Києва виявився Печерськ — рівень злочинності тут в 3,5 рази нижче, ніж в Шевченківському районі: 2378 злочинів проти 8524. У 2017-му найспокійнішим місцем міста був Поділ.

Варто зазначити, що майже кожен другий злочин у столиці — крадіжка. Їх в Києві в минулому році зареєстрували близько 26 тисяч. У 2017-му розкрадань було ще більше — майже на 20%.

У 2018-му найчастіше крали в Солом’янському районі — на цей район припала п’ята частина від усіх київських крадіжок. А ось на Печерськ і Поділ злодії навідувалися найрідше.

У більшості випадків — 5791 разів злодії проникали в квартири і «виносили» звідти золото, гроші та аудіо-відеоапаратуру. З автомобілів найчастіше викрадали гроші, з кишень — мобільні телефони.

Джерело: Інформатор

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top