Сьогодні в Києві запалять головну ялинку країни

8d1e9e5-yalynka2.jpg

Фото Folk Ukraine

О 19:00 на Софійській площі в Києві запалять головну ялинку країни, а святкування з цього приводу почнуться вже з 18:00.
Про це повідомляє прес-служба КМДА.
У цьому році на 25-метрову ялинку повісять понад 1,5 тисячі іграшок і 3 км гірлянд з тисячами яскравих ліхтариків холодного білого кольору, деякі з яких будуть мати форму кристалів. Ще однією новинкою стане екран, через який відвідувачі будуть передавати святкові поздоровлення.
Саме святкування розпочнеться о 18:00 на Софійській площі, а о 19:00 запалять ялинку. Також киян чекає концерт, на якому виступлять Наона Orchestra, DeluxeSound Dj’s Exclusive Mix — Dj Slap & Наона Orchestra, ILLARIA, Art music school Zabava Group funny kids, актори фільму про Святого Миколая «Тільки диво», RIYA. Хедлайнернером концерту стане група «СКАЙ».
Крім того, в розпорядженні людей буде перший поїзд бажань «Полярний Експрес», кілька фотозоні, магічний тунель, новорічно-різдвяна сувенірна ярмарок, зона солодощів, казкова алея чудес тощо.
У той же час у зв’язку зі святковими заходами будуть і незручності для водіїв. Згідно з розпорядженням КМДА, сьогодні з 16:00 до 22:00 буде заборонено рух транспорту вздовж Володимирського проїзду та вул. Володимирській (від будинку № 23 на вул. Софіївській до Рильського провулка).
Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top