У Михайлівському соборі пластуни передали Вифлеємський вогонь митрополиту Епіфанію

original1-e1492770149962-r1r1h500w711zc3q100.png
У Михайлівському соборі українські пластуни передали новообраному предстоятелю Православної церкви України митрополиту Епіфанію привезений з Відня до Києва Віфлеємський вогонь миру.
Про це повідомляє прес-служба української скаутської організації «Пласт» в Facebook.
«У Михайлівському Золотоверхому соборі відбулася церемонія передачі Вифлеємського вогню миру громаді Києва. Вже 22 рік поспіль члени Пласту привозять Віфлеємський вогонь миру в Україні і розповсюджують його в усі куточки країни, зокрема, українським військовим на Сході», — йдеться в повідомленні.

Митрополит Єпіфаній подякував пластунів за те, що протягом 20 років вони привозять Віфлеємський вогонь миру в Україні, зазначивши, що зараз Україна має особливу потребу в цьому справедливому світі.

🔥 Вифлеємський вогонь миру — в Україні!

🔥 Вифлеємський вогонь миру тільки-но прибув в Україну, і просто зараз у Михайлівському соборі пластуни передають киянам цей символ любові й добра.Коротко про цю міжнародну скаутську акцію та її поширення в Україні дивіться у відео, створеному спільно з Українська правда.

Gepostet von Пласт — український скаутинг am Sonntag, 16. Dezember 2018

Також новообраний предстоятель УПЦ заявив про намір відновити територіальну цілісність України і повернути Крим.
«Ми хочемо відновити нашу територіальну цілісність, ми хочемо повернути Крим і ми віримо в це. Сьогодні ця блага звістка про принесення вогню миру надихає нас і далі наполегливо працювати, вірити в перемогу. Бо з нами Бог. А там, де Бог, там завжди перемога «, — зазначив він.
Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top