Помeр один з лідерів “Рeволюції на граніті”

dsc_9705.jpg

Помер український громадський діяч Ігор Коцюруба, який був учасником «Революції на граніті».

«Помер Ігор Коцюруба. Ми всі(братчики та уесесівці) пам’ятаємо його як того Жовтня 90-го: сміливим, активним, революційним, борцем за Незалежність України… Спочивай з миром. Співчуття рідним і близьким. Студентське Братсвто та УСС сумують за всіма, хто нас покидає.», — написав у Facebook Олесь Доній.

Ігор Коцюруба народився 11.09.1965 року на Луганщині в сім’ї репресованих, що поверталися з заслання на Галичину.

Він брав активну участь у «Революції на граніті» у жовтні 1990 року у Києві та був її співголовою наметового містечка. 11 жовтня 1990 року він серед інших взяв участь у прес-конференції керівництва наметового містечка, а пізніше на ІІ зборах Народного Руху виголисив заяву молодіжних оргвнізацій.

У 2004 році під час Помаранчевої революції був комендантом наметового містечка на Майдані та був членом громадянської кампанії «Пора!».

Був активним учасником Революції Гідності. Навесні 2014-го деякий час очолював «Правий сектор» у Львівській області. Згодом очолив афганську сотню і зайнявся люстрацією посадовців, котрі себе скомпрометували під час Революції Гідності.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top