All for Joomla All for Webmasters

Міст Метро відремонтують у 2018 році

IMG_20170217_121925_1.jpg

КК «Київавтодор» має намір відремонтувати міст Метро у 2018 році.

Про це на брифінгу 7 серпня заявив гендиректор корпорації Олександр Густєлєв.

«Міст через Русанівську протоку, що є продовженням мосту Метро, буде ремонтуватися навесні майбутнього року. До речі, буде ремонтуватися паралельно із самим мостом Метро, для того, щоб не навантажувати один і той же напрямок постійно», — сказав Густєлєв.

Він додав, що на сьогодні у Києві є 170 штучних споруд (мостів, естакад, шляхопроводів), переважна більшість з яких потребує капремонту.

«Більшість з них, більше 85%, побудовані у 60-80 роки, відповідно на сьогодні визначений стан кожної споруди відповідно до державних будівельних норм. І ми сьогодні відпрацьовуємо ситуацію по ступеню їх стану», — сказав чиновник.

Він додав, що серед об’єктів, які потребують термінового ремонту, –  шляхопровід на перетині проспекту Комарова і Вацлава Гавела, де уже розпочато ремонт.

А також штучні споруди на перетині Гната Юри і Леся Курбса та шляхопровід на вулиці Алма-Атинській разом з трамвайними коліями, які розпочнуть ремонтувати цього року.


Українська правда. Київ

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top