All for Joomla All for Webmasters

Вищий госпсуд визнав незаконною забудову урочища «Бичок»

DSC_0110.jpg

Вищий господарський суд скасував рішення суду перших інстанцій про законність забудови урочища Бичок у Національному природному парку «Голосіївський» у Києві.

Про це повідомляє сайтГенпрокуратури.

«26.07.2017 Вищим господарським судом скасовано рішення судів першої та апеляційної інстанцій у частині відмови в задоволені позовних вимог Національного природного парку «Голосіївський», а справу передано на новий розгляд до Господарського суду Києва», — сказано в повідомленні.

У 2010 році Київрада поза волею дійсного власника передала в оренду ТОВ «Авеста-Буд» під забудову майже 3 га земель природно-заповідного фонду, які входять в межі Нацпарку «Голосіївський».

«На земельних ділянках природно-заповідного фонду забороняється будь-яка діяльність, яка негативно впливає на стан природних комплексів чи перешкоджає її використанню за цільовим призначенням, такі землі можуть вилучатися лише за погодженням Верховної Ради», — додали у ГПУ.

Прокуратура Києва вступила у розгляд справи за позовом Національного природного парку «Голосіївський» та громадської організації «Корчувате – наш дім» про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки, що розташована на Столичному шосе (урочище Бичок), і повернення земельної ділянки.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top