All for Joomla All for Webmasters

На Хрещатику і Європейській площі перекриють рух

DSC03295.jpg

Фото: kievinform.com©

8-13 червня у центрі міста частково обмежать рух транспорту у зв’язку з проведенням суспільно-мистецької акції та концерту «БЕЗВІЗ».

Про це повідомляє сайт міської влади.

Зокрема, буде перекрито рух транспорту:

  • — із 22:00 9 червня до 06:00 11 червня на Європейські площі (від Володимирського узвозу до Поштової площі); на відрізку від вулиці М. Грушевського до Петрівської Алеї та від вулиці Трьохсвятительської до перетину з вулицею Костьольною; на вулиці Михайлівській на перетині з вулицею Костьольною та від вулиці Хрещатик до вулиці Б. Хмельницького;
  • — із 8:00 10 червня до 24:00 11 червня на вулиці Хрещатик (до вулиці Богдана Хмельницького), на вулицях Великій Житомирській, Володимирській та на Софійській площі до Володимирського проїзду.
  • Крім того, 8-13 червня (до 23:00) буде перекрито підземні пішохідні переходи від Філармонії до виходу з «Українського дому».

Також для демонтажу сценічних конструкцій на Європейській площі перекриють першу полосу Європейської площі зі сторони «Українського дому» до 23:00 13 червня.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top